Kas ir SI-Drive? Apraksts un darbības princips

Kas ir SI-Drive? Apraksts un darbības princips

SI-Drive ir inteliģenta dzinēja un transmisijas vadības sistēma, kas tiek uzstādīta Subaru automašīnās. Tā ļauj pielāgot svarīgu automašīnu mezglu veiktspēju ceļa apstākļiem un individuāliem braukšanas stiliem. Tas arī palīdz ietaupīt degvielu un palielina braukšanas komfortu un drošību.

Kā darbojas SI-Drive

Sistēma pielāgo dzinēja, transmisijas, piedziņas un citu sistēmu darbību atbilstoši izvēlētajam braukšanas režīmam. Pastāv trīs režīmi:

  • Intelligent (I): šī režīma mērķis ir palielināt transportlīdzekļa degvielas patēriņa efektivitāti un vides draudzīgumu. Tas optimizē droseļvārsta atvēršanas ātrumu un leņķi pēc iespējas vienmērīgākam paātrinājumam. Tas ir piemērots īsiem ikdienas pilsētas braucieniem. Šis režīms uzlabo vadāmību uz slidenām virsmām.
  • Sport (S): Šis režīms nodrošina optimālu dinamikas, vadāmības, komforta un degvielas patēriņa kombināciju. Šajā režīmā tiek palielināts droseļvārsta atvēršanas ātrums, un rezultātā automašīna ātrāk uzņem paātrinājumu. Vadāmība kļūst straujāka.
  • Sport Sharp (S#): šis režīms ļauj transportlīdzeklim nekavējoties reaģēt uz autovadītāja darbībām, kas tiek panākts, ātri atverot droseļvārstu un uzturot zemākus pārnesumus. Modifikācijās, kas aprīkotas ar CVT, autovadītājs var manuāli pārslēgt pārnesumus.

Režīmu pārslēgšanai tiek izmantota viduskonsolē uzstādīta griežama skala. Informācija par izvēlētajiem iestatījumiem tiek parādīta mērinstrumentu paneļa displejā.

Subaru modeļi, kas aprīkoti ar SI-Drive