AUTODOC FORUM / Diskusijas par dažādām auto markām. / BMW / Tēma aktuāla visām automašīnām

Atpakaļ pie tēmām

Tēma aktuāla visām automašīnām
BMW

  • @lacitiszermena Sep 22, 2020
    Dalībnieks

    Čau visiem! Manam BMW E39 ir pienācis laiks nomainīt atsperes un amortizatorus. Džeki iesaka nopirkt tūninga komplektu no BILSTEIN vai EIBACH, lai pazeminātu autiņu par 30-40 mm. Tipa autiņš izskatīsies daudz labāk! Kā tur īsti ir? Autiņš izskatīsies labāk? Ir vērts darīt tā vai tomēr labāk piemeklēt atbilstīgu standartu pēc šasijas numura?

    Atbildēt

    Atvērta

    22.09.20

    Jaunākā atbilde

    18.02.24

    Atbildes

    3

    Skatījumi

    319

  • @zenijakalnini Sep 23, 2020
    Dalībnieks

    Es gan tā nedarītu.Man domāt, ka ražotājs labāk zin kādas rezerves daļas ir ir labākas autiņam – kāpēc mainīt konstrukciju?
     

    Atbildēt
  • @silinszakline Sep 24, 2020
    Dalībnieks

    Gribi paspēlēties ar tūningu? Pamēģini! reāli sajutīsi atšķirību. Sēdināts par 30-40 mm – tas ne īpaši būs pamanāms, jo vecās atsperes jau ir “iesēdušās”. Bet pats autiņš būs cietāks un labāk turēsies uz ceļa. Es savam uzliku – un esmu ļoti apmierināts.

    Atbildēt
  • @user_1254782 Feb 18, 2024
    Dalībnieks
    sveiki, atrodi labu auto servisu Rīgā un kamer remonte iznomā automašīnu šeit https://primeauto.lv/lv/auto-noma
    Atbildēt

Uz tēmām / ziņām var atbildēt tikai reģistrējoties

Instalējiet AUTODOC CLUB lietotni!

Jūsu personiskais auto izdevumu pārvaldnieks, apkopes padomi, atgādinājumi par pieteiktajiem apmeklējumiem un apkopes intervāliem, patstāvīga remonta instrukcijas - tas viss Jūsu tālrunī.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenēt

Lai lejupielādētu lietotni:

Autodoc CLUB App icon