10 būtiski instrumenti automašīnas remontam

10 būtiski instrumenti automašīnas remontam

 Vai jūsu garāžā tie ir atrodami? 

  1. Dinamometriskā atslēga. Šis instruments ļauj pielietot noteiktu pievilkšanas momentu vītņotajiem stiprinājumiem. Tās izmantošana samazina vītnes bojājuma risku pārmērīga pielietotā spēka dēļ.

  2. Sprūdrata uzgriežņu atslēga. Šis instruments ir izstrādāts tā, lai, atskrūvējot vai pievelkot stiprinājumus, tas nebūtu jānoņem. Tas ļauj strādāt ar skrūvju savienojumiem ierobežotas telpas apstākļos.

  3. Kombinētā uzgriežņu atslēga. Vienā galā tai ir atvērta U-formas atslēgas atvere, savukārt otrā galā – galatslēga. Tā sniedz drošu saķeri ar stiprinājumiem. Tā ir ievērojama ar savas konstrukcijas vienkāršību un zemo cenu.

  4. Grieztaviņa. Vienkāršs instruments, kas var palīdzēt tikt galā ar cieši  pievilktiem savienojumiem.

  5. Uzgriežņu muciņas. Tās ir uzlikas, kas tiek izmantotas uz grieztaviņām, sprūdrata uzgriežņu atslēgām, akumulatora skrūvgriežiem un citiem instrumentiem. Tās ļauj jums ātri atskrūvēt un pievilkt jebkāda veida vītņotos stiprinājumus.

  6. Plakanais skrūvgriezis. Tas ir neaizstājams instruments, pieskrūvējot vai atskrūvējot vītņotos stiprinājumus. It īpaši, ja nav pieejama elektriska vai pneimatiska iekārta. Tas ir lēts un uzglabājot aizņem minimālu vietu.

  7. Krusteniskais skrūvgriezis. Šim instrumentam ir tādas pašas priekšrocība, kā iepriekšējam.

  8. Gumijas āmurs. Šis rokas instruments tiek izmantots , lai iztaisnotu , samontētu vai demontētu trauslas detaļas. Tas tiek izmantots arī, strādājot ar cirtni vai kaltu vai citiem instrumentiem, lai nesabojātu to rokturi.

  9. Montāžas svira. Ļauj demontēt metāliskas detaļas un bojātas konstrukcijas. Tām ir dažādi izmēri.

  10. Stiepļu suka. Stiepļu suka tiek izmantota metālisku virsmu tīrīšanai. Ar tās palīdzību jūs varat ātri noņemt veco krāsojumu, rūsu un netīrumus.

[Total: 0   Average: 0/5]