SEAT remonta rokasgrāmatas

SEAT remonta instrukcijas un video pamācības

Marka
Modelis
Autodaļu kategorija
Diemžēl jūs interesējošās instrukcijas pagaidām nav pieejamas
Lūdzu, norādiet jūsu automašīnas modeli un aizpildiet tālāk esošo veidlapu, norādot, kuras instrukcijas vēlaties saņemt. Tiklīdz tās būs gatavas, mēs jums paziņosim pa e-pastu. Ja jūs interesē vairākas instrukcijas dažādām automašīnām, lūdzu, informējiet mūs par to savā komentārā.
DIY SEAT remonts

SEAT Video pamācības

 • Video pamācības par to kā pats labot savu automašīnu
  Kā nomainīt aizdedzes spole SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC VIDEOPAMĀCĪBA]
 • Noskatieties mūsu visaptverošo video apmācību un apkopiet savu automašīnu
  Kā nomainīt gaisa filtrs SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC VIDEOPAMĀCĪBA]
 • Video instrukcija jūsu automašīnai
  Kā nomainīt aizdedzes sveces SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC VIDEOPAMĀCĪBA]
 • Uzziniet kā atrisināt problēmas ar automašīnu
  Kā nomainīt eļļas filtri un motoreļļa SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC VIDEOPAMĀCĪBA]
Diemžēl jūs interesējošās instrukcijas pagaidām nav pieejamas
Lūdzu, norādiet jūsu automašīnas modeli un aizpildiet tālāk esošo veidlapu, norādot, kuras instrukcijas vēlaties saņemt. Tiklīdz tās būs gatavas, mēs jums paziņosim pa e-pastu. Ja jūs interesē vairākas instrukcijas dažādām automašīnām, lūdzu, informējiet mūs par to savā komentārā.
Instalējiet AUTODOC CLUB lietotni!
Jūsu personiskais auto izdevumu pārvaldnieks, apkopes padomi, atgādinājumi par pieteiktajiem apmeklējumiem un apkopes intervāliem, patstāvīga remonta instrukcijas - tas viss Jūsu tālrunī.
Google Play AUTODOC CLUB lietotni
App Store AUTODOC CLUB lietotni
SEAT rokasgrāmata: QR kodu AUTODOC CLUB lietotni
Skenēt

Lai lejupielādētu lietotni:

 • - noskenējiet QR kodu
 • - lejupielādēt no App Store
 • - lejupielādēt no Google Play
Tiešsaistes SEAT auto remonta rokasgrāmatas
SEAT padomi un viltības
Skatīt vairāk
 • SEAT remonta un apkope rokasgrāmatas
  Kādas riepas jāizvēlas manai automašīnai? Kā patstāvīgi izvēlēties riepas? | Padomi no AUTODOC
 • SEAT remonta un apkope rokasgrāmatas
  6 padomi, kā saglabāt automātisko pārnesumkārbu lieliskā stāvoklī | AUTODOC
 • SEAT remonta un apkope rokasgrāmatas
  3 biežākie iemesli, kādēļ automašīnu nevar iedarbināt | AUTODOC
 • SEAT remonta un apkope rokasgrāmatas
  Kā iztīrīt ļoti netīru automašīnas interjeru | AUTODOC

Kā patstāvīgi veikt SEAT remontu: bieži sastopami darbības traucējumi

Ērta apkope ir viena no galvenajām SEAT automašīnu priekšrocībām. To rezerves daļas ir salīdzinoši lētas, un tās var iegādāties jebkurā autoveikalā. Turklāt daudzas kļūmes var novērst patstāvīgi, kas ļauj ietaupīt naudu par autoservisa pakalpojumiem. Pat iesācējs viegli varēs veikt apkopes darbus, izmantojot AUTODOC Club pakāpeniskās SEAT remonta video instrukcijas.

Dzinējs

SEAT Cordoba ar MPI 12V dzinēju ar 1,2 litru tilpumu īpašnieki bieži sūdzas par metālisku klaudzēšanu dzinēja nodalījumā, it īpaši pēc auksta dzinēja iedarbināšanas. Dažreiz vispār nav iespējams iedarbināt dzinēju. Tā iemesls meklējams nepareizā gāzu sadales mehānisma ķēdes spriegotāja darbībā un tā vadotnes nepilnīgajā konstrukcijā. Lai novērstu šo defektu, jums ir jāuzstāda jauns spriegotājs un garāka vadotne. Ilustrēta PDF SEAT remonta rokasgrāmata palīdzēs jums to paveikt.

Modeļos SEAT Leon 1M, Arosa 6H, Ibiza 6K, Alhambra 7V, 7M diezgan ātri bojājas turbokompresors. Tam pievienojas dzinēja jaudas zudums, raustīšanās darbības laikā, pārmērīga dūmu emisija, zema dinamiskā veiktspēja. Nepareizai detaļas darbībai ir daudz iemeslu. Dažus no tiem jūs varat novērst mājās apstākļos. Piemēram, jūs varat pārbaudīt un nepieciešamības gadījumā iztīrīt vai nomainīt gaisa filtru, masas plūsmas mērītāju, turbokompresora ieplūdes cauruli; pārbaudiet degvielas padeves caurules hermētiskumu un novērsiet noplūdi. Mūsu ieteikumi un video rokasgrāmatas palīdzēs jums veikt šos darbus bez kļūdām.

Sajūgs

SEAT Alhambra 7V sajūgs var izslīdēt. Parasti problēmu rada berzes sajūga izslēgšanas cilindra hermētiskuma zudums. Lai novērstu šo kļūmi, jums tas būs jānomaina līdz ar izspiedējgultni un sajūga mezglu. Ievērojot pakāpeniskās SEAT remonta un apkopes rokasgrāmatas ieteikumus, jūs varēsiet veikt nomaiņu patstāvīgi bez speciālistu palīdzības.

Virsbūve

Modeļos SEAT Ibiza un SEAT Cordoba priekšējo durvju zonā var būt dzirdams troksnis. Lai novērstu šo problēmu, jums jāpārliecinās, ka sānu spoguļa korpuss cieši pieguļ automašīnas virsbūvei. Dažreiz pietiek tikai vien ar adatvīli palielināt caurumu durvju panelī. Ņemot vērā, ka šī vieta ir jāapstrādā ar pretkorozijas savienojumu. Plašāku informāciju par to, kā novērst automašīnas virsbūves defektus, atradīsiet mūsu patstāvīgā SEAT remonta un apkalpošanas rokasgrāmatā, kuru var lejupielādēt absolūti bez maksas.

AUTODOC CLUB instrukciju katalogs